leczenie winnych

Go down

leczenie winnych

Pisanie by Admin on Sro Paź 23, 2013 9:18 pm

Oczywiście rozwiązanie jest niedoskonałe, bo mimo że zniesienie kary śmierci jest naturalnym efektem rozwoju cywilizacji , to jednak powinna być zachowana kara dożywocia, dla tych którzy nie powinni nigdy wrócić do wolnego , normalnego społeczeństwa. A terapia......jednym pomaga, innym nie. Ciekawa jestem jak bardzo zmieniłoby się zdanie "obrońców" , gdyby to ich dziecko zostalo zgwałcone i zamordowane przez takich zboczeńców.Jest takie stare przysłowie "kogo nie boli , temu powoli". Czy mam rozumieć że ustawodawcy chodzi o zaburzenia których skazany nabawił się podczas odbywania kary pozbawienia wolności ? Zatem sąd poprzez samo skierowanie takiego skazanego do zamkniętego zakładu przyzna że na początku lat 90. gdy zamieniał skazanemu karę śmierci na karę 25 lat pozbawienia wolności dopuścił się zaniedbań w zbadaniu zdolności skazanego do odbywania kary pozbawienia wolności. A jeżeli jednak chodzi o zaburzenia z powodu których sprawca popełnił czyn za który został skazany, to sąd poprzez skierowanie takiego skazanego do zamkniętego zakładu przyzna że wymierzając karę śmierci nie uwzględnił okoliczności łagodzących czy wręcz wyłączających odpowiedzialność karną. Fakt  że w momencie wydawania wyroku śmieci obowiązywało na jego wykonanie w żaden sposób nie usprawiedliwia takiego sądu, bo przecież Polska teoretycznie mogła się z memorandum wycofać i wyrok śmierci na takiej zaburzonej psychicznie osobie byłby wykonany bez żadnego dodatkowego orzeczenie sądowego. Tytuł zasugerował mi co innego, niż zawartość po otwarciu. Po lekturze różnych doniesień z "kongresu", (chaaaa!) i badań komisji parlamentarnej pod egidą Maciarewicza zaświtała mi nadzieja, że nareszcie ktoś silny złapał ich za łeb i skierował na przymusowe leczenie tych groźnych dla zdrowego rozsądku ludzi. Niestety zawiodłem się. Ale ważne są tylko te chwile, na które czekamy. Może się doczekamy.  w praktyce jestem przeciwko prawu, czyli przemocy, kłamstwu i korupcji. Tak jest bardziej w kraju bez żadnych standardów moralnych .Przeciwko szerzeniu schizofrenii autyzmu,depresji i izolacji.I przeciw poniżaniu ludzi starych .Polska łamiąc prawo na różne sposoby prześladuje. Lobby pedofilii jest mało widoczne,a zbrodnicze leczenie gorsze od nazistowskiego. Niech sobie komitet helsiński wsadzi wiadomo gdzie te swoje obawy o łamanie praw człowieka. Jak słyszę o tych biednych , poniżanych seryjnych mordercach , gwałcicielach czy innym społecznym ścierwie, że ich prawa są łamane to mnie biała gorączka łapie. Takie zwyrodnialce powinny wisieć na latarniach ,  a nie jeszcze państwo ma ich utrzymywać do końca życia

Admin
Admin

Liczba postów : 32
Join date : 02/06/2013

Zobacz profil autora http://gdyby.huhohi.com

Powrót do góry Go down

Re: leczenie winnych

Pisanie by Admin on Sro Paź 23, 2013 9:20 pm

tu nie chodzi o jednbostki lecz zasady, od których odstępoać nie wolno bo inaczej kończy się demokratyczne państwo prawa.. Na populistycznych emocjach grać jest łatwo. dopiero jak taki obywatel sam stanie się ofiarom pogwałcenia jakiejś zasady to zmieni punkt widzenia. Demokracja ma sporo wad jak każdy inny ustrój. Najprostszy przykład - jedna mądra osoba i banda kretynów - kto ma większość ten rządzi. Poza tym myślę, że znaczna większość społeczeństwa by nie chciała,aby na wolności kręciły się takie bestie (przynajmniej ludzie już zapowiedzieli, że jak wyjdą to znowu zaczną zabijać) - więc de facto było by to rozwiązanie demokratyczne i moralnie prawidłowe. Wypuszczanie kogoś tylko po to, żeby zabił kogoś po paru dniach to tak jakby samemu skazać kogoś niewinnego na śmierć

Admin
Admin

Liczba postów : 32
Join date : 02/06/2013

Zobacz profil autora http://gdyby.huhohi.com

Powrót do góry Go down

Re: leczenie winnych

Pisanie by Admin on Sro Paź 23, 2013 9:25 pm

No pewnie, że leczyć. A porządni obywatele niech czekają miesiącami w kolejkach do specjalistów. A nóż się nie doczekają. Ci, co maja wyjść z więzień, toż to najczystszy elektorat PO. Im się należy i rząd musi spłacić wobec nich dług wdzięczności to lipa, chodzi o leczenie przeciwników politycznych.
PO będzie leczyć PIS w zamkniętych zakładach a Antoni M będzie leczony dożywotnio gdyż Naczelny Psychiatra niejaki Stefan N stwierdził jego niepoczytalność i wystawił skierowanie do zakładu. Nie ma to jak wprowadzać lewicowe pomysły w życie.
Przestępców pod żadnemu pozorem niewolno karć za mocno. A teraz okazało się, ze kolekcja zwyrodnialców wyjdzie na wolność. I zaczyna się kombinowanie co by tu zrobić.
A, ze przy okazji ucierpi społeczeństwo? Tym już lewicowi dobrodziej nie przejmują się. Dla nich się liczy tylko dobro przestępcy. dokładnie, ludzie są za bo mają na myśli morderców czy zboczeńców, ale ustawa, z tego co piszą jest na wniosek czyli po uważaniu i każdego można upupić, nie ma kategorii przestępstw, odrzucili "powyżej 10 lat{" czyli można np. za kradzież batonika wsadzić do aresztu i potem uznać, że psychiczny a faktycznie tylko niewygodny dla kogoś.  Koniec demokratycznego państwa prawa. bo nie ma go gdy całkowicie podeptane są naczelne zasady lex retro non agit oraz- co niewielu dostrzega- odpowiedzialności karnej tylko za czyn 9a nie za niebezpieczeństwo lub zamiar). Wstyd dla historii i dla świata .Czy quasi -polityczny TK też okryje sie wstydem?  Bezczelność komunistycznych służb nie zna granic. Przy prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej, która miała swoją ustawę o łączności mówiącą, że "w przypadku prywatyzacji TPS.A. akcje prywatyzacji należą się pracownikom TPS.A.", służby bardzo licznie obsadzone w Urzędach Telekomunikacyjnych wymusiły na ministrze łączności wezwanie do składania oświadczeń o chęci nabycia akcji (potworek dla kombinacji i wygody) nie pracowników TPS.A, których było ponad 72 tysiące lecz pracowników urzędów telekomunikacyjnych i pocztowych zatrudnionych tam przed powstaniem TPS.A. - w dniu 13 grudnia 1991 roku! To wezwanie wykluczało wszystkich, którzy zostali zatrudnieni od początku istnienia TPS.A., która powstała 1 stycznia 1992r. Ponieważ był duży "dym" wypichcono nową ustawę i dano z datą wsteczną działania ustawy jednym i drugim. Pracownicy zatrudnieni od początku istnienia TPS.A. dostali zamiast ponad 3000 akcji - ponad 600. Sądy pracy nie przyjmowały pozwów mimo, że świadczenia ze stosunku pracy są pierwszym i najważniejszym obowiązkiem sądów pracy, lecz pozwy przekierowywali automatycznie do sądów cywilnych a te żądały wpisu od akcji, widoki mimo, iż tych akcji nie posiadała żadna ze stron to znaczy ani pracownik ani zakład pracy. Tłumaczenia nie pomagały, wezwanie ponawiano by w końcu umorzyć sprawę. Sądy takie miały wytyczne. Do dziś tak pracują. Niezawisłość nie funkcjonuje, bo sądy są skorumpowane komunistycznymi przywilejami i zawsze słuchają władzy.

Admin
Admin

Liczba postów : 32
Join date : 02/06/2013

Zobacz profil autora http://gdyby.huhohi.com

Powrót do góry Go down

Re: leczenie winnych

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach